Systemy sygnalizacji pożaru

Najlepszą formą ochrony przed zagrożeniem, jakim jest pożar jest jego wczesne wykrywanie i szybka reakcja w sytuacji alarmowej. Z ponad 80-letnim doświadczeniem w tworzeniu systemów sygnalizacji pożaru, BOSCH posiada odpowiednią wiedzę, żeby dostarczać niezawodne produkty służące ochronie życia i mienia. Z bogatą ofertą obejmującą wszelkie aspekty systemów sygnalizacji pożaru, jesteśmy przekonani, że możemy spełnić wszelkie Twoje oczekiwania.

Centrala FPA-5000 z modułami funkcjonalnymi

Barco 2

Centrala FPA-5000 z modułami funkcjonalnymi Modułowa budowa umożliwia łatwą rozbudowę. Łatwa adaptacja do warunków i przepisów obowiązujących w danym kraju.

FAP-425-O/FAH-425-T-R

Barco 2

Czujki z udoskonaloną technologią LSN. Połączenie detektora optycznego, termicznego i chemicznego z inteligentną elektroniką diagnostyczną. Właściwości czujki umożliwiają detekcję pożaru w pomieszczeniu. 

FAP-O 510

Barco 2

Automatyczne czujki pożarowe z udoskonaloną technologią LSN. Nowoczesne superpłaskie wzornictwo, gładka, wygodna do czyszczenia powierzchnia. Zachowanie funkcji pętli LSN w przypadku przerwania kabla lub zwarcia dzięki dwóm wbudowanym izolatorom zwarć.

FMC-210-DM-GR

Barco 2

Ręczny ostrzegacz pożarowy. Regulacja ostrzegacza po wyzwoleniu alarmu. Możliwe automatyczne lub ręczne adresowanie za pomocą przełącznika obrotowego. Wskaźnik LED informujący o włączonym alarmie lub o potrzebie kontroli. 

SYGNALIZATORY

Pełen asortyment sygnalizatorów: FNS-320-SRD -optyczny, FNM-320-SRD -akustyczny, FNM-420V-A-RD akustyczno-głosowy czerwony, wewnętrzny.

Oprócz kontrolerów i czytników, firma oferuje pełną gamę akcesoriów przydatnych do budowy małych i dużych systemów.

Kontrolę dostępu możemy integrować i zarządzać z pozostałymi oferowanymi przez Bosch systemami bezpieczeństwa - dozoru wizyjnego, sygnalizacji pożaru i włamania. Funkcjonalność ta udostępnia w pełni funkcjonalny system zabezpieczeń dużych instalacji wymagających zaawansowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem budynku lub objętego kontrolą obszaru. Dzięki swej funkcjonalności i łatwości instalacji, system bardzo szybko zyskuje uznanie wśród instalatorów na rynku.

FSM-5000

Barco 2

System wizualizacji do 5000 punktów detekcji. Możliwość współpracy z centralami FPA-5000 i FPA-1200. Łatwa instalacja i obsługa. Importowanie planów pięter z programu AutoCAD. Funkcje powiększenia i obrotu. Automatyczna alokacja punktów detekcji na planie piętra. Pełna rejestracja zdarzeń.

pixel