Systemy nagłośnieniowe

DSO Praesideo

Praesideo to pierwszy na świecie całkowicie cyfrowy i sieciowy system nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy. Unikalna sieć optyczna systemu zapewnia całkowitą swobodę podczas konstrukcji systemu, dźwięk bez zakłóceń i poziom nadmiarowości wyższy niż w tradycyjnych systemach. System jest w pełni programowalny i umożliwia współpracę z innymi systemami zabezpieczeń. Praesideo wytycza szlaki w dziedzinie jakości, elastyczności i niezawodności.

System nagłośnieniowy i ostrzegawczy Praesideo firmy Bosch to doskonałe rozwiązanie do zastosowań w lokalizacjach takich jak tunele, lotniska, dworce kolejowe, statki wycieczkowe, biurowce, centra handlowe, hotele i restauracje, kościoły, duże stadiony oraz hale wystawowe

Praesideo jest otwartą platformą z możliwością komunikacji z innymi systemami Bosch (zarządzanie budynkami i systemami przeciwpożarowymi)

System nagłośnieniowy PAVIRO

PAVIRO bez problemu poradzi sobie z wprowadzonymi w ostatniej chwili zmianami w projekcie systemu. Dzieje się tak, ponieważ funkcje inteligentnego przełączania wejść, dynamiczne przypisania kanałów i współdzielenia obciążenia zapewniają tak dużą elastyczność systemu, że na każdym etapie realizacji można bez ryzyka wprowadzać zmiany projektowe.

PAVIRO jest unikalnym, wysokiej jakości systemem nagłośnieniowym oraz dźwiękowym systemem ostrzegawczym, który bez problemu można zintegrować z dodatkowym sprzętem do nagłośnienia wysokiej jakości muzyki. Wyjątkowo elastyczna architektura systemu sprawia, że idealnie nadaje się on do małych i średnich obiektów. Przykłady to: małe i średnie biura, regionalne porty lotnicze, hotele średniej wielkości, zakłady produkcyjne, szkoły i domy towarowe.

Ponieważ firma Bosch Security Systems dąży do zapewnienia zgodności z międzynarodowymi normami, system PAVIRO odpowiada wymaganiom prawnym dla dźwiękowych systemów ostrzegawczych i ma certyfikat zgodności z normą EN 54-16. System jest także zgodny z wieloma lokalnymi normami z zakresu ewakuacji.

PLENA Matrix

Zaawansowane funkcje cyfrowego systemu nagłośnieniowego PLENA matrix zapewniają doskonałą jakość dźwięku i możliwość bezprzewodowego sterowania nawet ośmioma strefami wyjściowymi. Jakość dźwięku generowanego przez system została dostosowana do różnorodnych zastosowań, takich jak odtwarzanie muzyki na żywo, odtwarzanie tła muzycznego, reprodukcja mowy w trudnych warunkach i odtwarzanie komunikatów głosowych w strefach. PLENA matrix zapewnia pełną kontrolę emisji dźwięku cyfrowego oraz wysoką elastyczność i niezawodność.

Zaawansowane funkcje i możliwość bezprzewodowego sterowania systemem PLENA matrix stanowią wielką zaletę dla użytkowników, którzy z pewnością będą też zaskoczeni ogromną elastycznością całego rozwiązania w specjalistycznych zastosowaniach, które obejmują instalacje w salach gimnastycznych, niewielkich hotelach, restauracjach, sklepach, barach, kawiarniach, szkołach, obiektach sportowych i rekreacyjnych, kościołach, magazynach, biurowcach, salach posiedzeń, salach i centrach konferencyjnych, niewielkich parkach rozrywki i muzeach. System PLENA matrix doskonale poradzi sobie z każdym zadaniem polegającym na odtwarzaniu tła muzycznego i muzyki pierwszoplanowej oraz emisją wyraźnych komunikatów głosowych.

pixel