Kontrola dostępu

W ofercie firmy ANB  dostępne są również systemy Kontroli Dostępu (Access Control) firmy Bosch. Jest to kolejna gałąź systemów bezpieczeństwa uzupełniająca dotychczasową ofertę firmy. Dostępny system dzięki elastycznej architekturze skalowalny jest od małych do dużych instalacji - możemy zbudować rozwiązania dla małego biura i dla olbrzymich instalacji, takich jak fabryki, czy lotniska.

AMC 2

Barco 2

Kontroler modułowy Połączenie RS485 z kontrolerem AMC2. Dostępne są trzy modele: z 8 wejściami i wyjściami, z 16 wejściami i 16 wyjściami oraz 16 wejściami.

CZYTNIKI

Pełen wachlarz czytników od najprostszych zbliżeniowych LECTUS duo 3000 Classic, po w pełni zaawansowane technologie takie jak czytniki biometryczne ARD-FPLS-OC.

Oprócz kontrolerów i czytników, firma oferuje pełną gamę akcesoriów przydatnych do budowy małych i dużych systemów.

Kontrolę dostępu możemy integrować i zarządzać z pozostałymi oferowanymi przez Bosch systemami bezpieczeństwa - dozoru wizyjnego, sygnalizacji pożaru i włamania. Funkcjonalność ta udostępnia w pełni funkcjonalny system zabezpieczeń dużych instalacji wymagających zaawansowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem budynku lub objętego kontrolą obszaru. Dzięki swej funkcjonalności i łatwości instalacji, system bardzo szybko zyskuje uznanie wśród instalatorów na rynku.

GALERIA

pixel