System Kontroli dostępu

W ofercie firmy ANB od niedawna dostępne są również systemy Kontroli Dostępu (Access Control) firmy Bosch. Jest to kolejna gałąź systemów bezpieczeństwa uzupełniająca dotychczasową ofertę firmy. Dostępny system dzięki elastycznej architekturze skalowalny jest od małych do dużych instalacji - możemy zbudować rozwiązania dla małego biura i dla olbrzymich instalacji, takich jak fabryki, czy lotniska.

System po raz pierwszy został zademonstrowany w Polsce na międzynarodowych targach systemów bezpieczeństwa w Poznaniu - Securex 2008. Na naszym stoisku klienci mieli możliwość bezpośrednio zobaczyć system Access Personal Edition.

Kontrolę dostępu możemy integrować i wspólnie zarządzać z pozostałymi oferowanymi przez Bosch systemami bezpieczeństwa - dozoru wizyjnego, sygnalizacji pożaru i włamania. Funkcjonalność ta udostępnia w pełni funkcjonalny system zabezpieczeń dużych instalacji wymagających zaawansowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem budynku lub objętego kontrolą obszaru.

Sercem systemu jest nowoczesny kontroler AMC (Access Modular Controler), oferujący szerokie możliwości konfiguracji i współpracy z dodatkowymi urządzeniami (zamki, zwory, windy, czy urządzenia parkingowe).

Dzięki swej funkcjonalności i łatwości instalacji, system bardzo szybko zyskuje uznanie wśród instalatorów na rynku. Prowadzone sa już prace wdrożeniowe pierwszych instalacji oraz prace projektowe przy wdrożeniu systemu w nowych instalacjach.

*) informacja ze strony boschsecurity.pl